Valori nutritionale alimente


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Paine crocanta light Wasa307.611.5076.9
Masline verzi145115.33.8
Branza slaba76.114.10.53.8
Inghetata de lapte si ciocolata Milka Milkinis3094.819.329
Ceapa420.90.110.1
Legume la tigaie Hortex572.21.48.8
Ciocolata cu alune de padure Schogetten5536.63553
Branza ricotta Granarolo1568.5123.5
Amestec mexican 3 legume Dujardin725.20.611.4
Biscuiti Petit Beurre Romdil304.312.53.652