Valori nutritionale alimente


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Inghetata Amarena Cherry Stilla19328.626.5
Creveti provencales Escal7810.73.90.1
Suc de mere bio Pfanner460.2011
Guma de mestecat Orbit Professional1460061
Milkshake cu gust de ciocolata Dr.Oetker106.63.23.615.2
Inghetata Hit de vanilie Nestle2563.114.628
Seminte pestrite de floarea-soarelui Carrefour384143210
Castraveti120.60.22.2
Biscuiti Galletas Maria4269.612.868.8
Cicoare201.70.24.2