Calorii Cascaval


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Branza topita cu cascaval Fulga277.612.622.85.5
Cascaval28325191
Cascaval 13% Kasehof24532130
Cascaval afumat35322.327.31.9
Cascaval afumat Vidraru Milli29820225
Cascaval Albalact30523231
Cascaval Argesel Camy Lact3272222.51.6
Cascaval Beclean2832220.81
Cascaval capra Five Continents320182213
Cascaval clasic Raraul30523231
Cascaval cu chimen22530.5101.6
Cascaval Dalia LaDorna3172225.20.5
Cascaval de oaie Dalia Five Continents320182213
Cascaval de oaie Dobrogea Five Continents360202513
Cascaval de vaca Carrefour283925.36