Calorii.ro

Calorii Cereale


  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Amestec cereale integrale Integral-R Rommac32011.53.360.8
Amestec paine 6 cereale Bauck Hof35210.22.272.9
Baton cereale Corny Activ3497.113.746.1
Baton cereale cu ciocolata Aptonia42471467.5
Baton cereale cu ciocolata Chocapic4157.513.565.7
Baton cereale cu ciocolata fara zahar Corny3256.410.466.3
Baton cereale cu ciocolata Nestle Fitness3725.46.972
Baton cereale cu fructe rosii Aptonia3895.38.971.8
Baton cereale cu mere si pere Stilla Fitness3507.2572
Baton cereale cu piersici si caise Stilla Fitness3396.3570
Baton cereale integrale cu fructe tropicale si iaurt Rommac3216277
Baton cereale si cacao Mulino Bianco4477.51961.5
Baton cereale Special K3838577
Baton cereale Winny3965.97.276
Baton cu cereale miere si seminte Rommac3896.14.880
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.