Calorii.ro

Calorii Conserva


  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Capere conservate232.40.94.9
Cconserva ciuperci intregi Darinne302.50.50.5
Conserva amestec mexican Daucy49.43.416.7
Conserva ardei Olimpia34.71.70.37
Conserva babusca in sos tomat11211.15.63.4
Conserva boabe naut fierte Divella724.31.38.6
Conserva carnaciori cu fasole boabe Sadu1647.91010.5
Conserva carne de porc Domnica1701012.73.8
Conserva carne de vita in suc propriu Scandia16719.3100
Conserva carne luncheon meat Carpati2241217.25.2
Conserva ciorba de pui Scandia Traditii554.133
Conserva ciorba de vacuta Scandia Traditii710.53.84.3
Conserva ciuperci champignon taiate Atifco112.30.40.4
Conserva ciuperci intregi Iska162.30.50.5
Conserva ciuperci intregi La Grande Famiglia112.310.4
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.