Calorii.ro

Calorii Inghetata


  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Inghetata1642.24.527.8
Inghetata Aloma cu vanilie si caramel1883.45.232
Inghetata Aloma Vanilla Strawberry Syrup1693.14.129.9
Inghetata Amarena Cherry Stilla19328.626.5
Inghetata aroma portocala cu bucati de portocale KFC227.92.333.19.6
Inghetata aroma portocala cu topping de ciocolata KFC231.32.831.410.5
Inghetata Best Megabar Nestle3434.321.533
Inghetata Betty Blue ciocolata Betty Ice1802.71019.8
Inghetata Betty Blue fructe de padure Betty Ice1942.11023.8
Inghetata Betty Blue pecan praline Betty Ice243316.520.5
Inghetata Bounty3354.122.329.8
Inghetata cacao Armony Betty Ice1502.5621.5
Inghetata cacao cherry syrup Aloma1803.83.932.4
Inghetata cacao cu arahide si glazura de cacao Alpin276.111.814.621.6
Inghetata cacao cu ciocolata Aloma1924.85.730.7
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.