Calorii Paste


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Lapte de vaca gras, pasteurizat693.43.65.3
Lapte pasteurizat 0.1% Natura2530.14.5
Paste Alla Bolognese Pizza Hut772.21.314.1
Paste cannelloni Cora360121.573
Paste capellini Barilla350121.572.2
Paste Cornetti Titan339.49.42.669.6
Paste cous-cous cu ou Monte Banato382121.175
Paste cu ou Fratelli Pignatti2539.61.650
Paste cu ou Monte Banato382121.175
Paste din faina de orez Riso Scotti336.76.50.776.2
Paste elicoidali Granoro35212.51.572
Paste fainoase Conchiglie Baneasa350110.775
Paste fainoase cu ou Arnos36511.3373.2
Paste fainoase cu ou Divella36514.73.868.1
Paste fainoase din faina de secara Karmel3289.31.766.6