Calorii Pate


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Paste papillons Pates d’Alsace Cora37315567
Pate cu ficat de gasca Scandia22810.518.94
Pate de curcan Novac27017.426.51.5
Pate de ficat32415.927.70.3
Pate de ficat cu ierburi fine La Belle Bretagne266.613.323.33.3
Pate de gasca integral Scandia2949.926.14.8
Pate de gasca Sibiu2949.926.14.8
Pate de gasca Vascar3179.1284.6
Pate de porc Alipende2939.525.36.8
Pate de porc Aro24110.119.75.9
Pate de porc Carniprod24313210.5
Pate de porc cu rosii Bucegi24212.518.85.4
Pate de porc cu verdeturi Bucegi22710.718.83.7
Pate de porc Scandia Bucegi1851113.92.3
Pate de porc Sibiu18810.614.44