Calorii.ro

Calorii Sos


  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Bucatele de pui cu sos Frosta22010.818.511.5
Budinca de ciocolata cu sos vanilat Muller1072.82.418.5
Budinca de gris cu sos de cirese Muller1182.52.321.8
Conserva babusca in sos tomat11211.15.63.4
Conserva de hering file in sos de rosii Neptun1485.410.87.4
Conserva de sardine in sos de rosii Victory107.114.333.6
Conserva de sardine in sos de tomate Dia23917.7181.2
Conserva de sardine in sos tomat The Choice 111 Brand802019
Conserva file crap in sos de tomat1411392
Conserva file de hering in sos tomat Admiral1485.410.77.4
Conserva file hering cu sos de mango si piper Real19612144
Conserva file hering cu sos de mustar Real18813.313.24
Conserva file hering cu sos mustar Vita Star281825.55
Conserva file macrou in sos tomat Merve18911.4136.5
Conserva hering file in sos tomat Graal14210.38.80
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.