Calorii.ro

Calorii Alune


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Ciocolata alba cu alune intregi Ritter Sport5838.439.947.6
Ciocolata alba cu alune intregi Ritter Sport56273848
Ciocolata amaruie alune si stafide Kandia5105.933.155.6
Ciocolata amaruie cu alune de padure intregi caramelizate Heidi556.57.838.640.4
Ciocolata amaruie cu alune intregi Ritter Sport55674041
Ciocolata cu alune de padure Nussknacker59916.18.844.2
Ciocolata cu alune de padure Schogetten5536.63553
Ciocolata cu alune intregi Ritter Sport55783846
Ciocolata cu alune Kandia5505.234.457.9
Ciocolata cu alune si caramel Ritter Sport58164049
Ciocolata cu alune si stafide Poiana5206.230.255
Ciocolata cu lapte si alune de padure intregi caramelizate Heidi5508.54139.2
Ciocolata cu lapte si alune de padure intregi Primola Supreme545.71836.137.2
Ciocolata cu stafide si alune Ritter Sport50162954
Ciocolata lapte cu bucati de alune de padure camarelizate Heidi5688.636.850.9
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.