Calorii Biscuiti


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Biscuiti digestivi fara zahar Gullon4127.516.265.3
Biscuiti digestivi Gullon4806.921.365.2
Biscuiti digestivi Ulpio402.38.31752.5
Biscuiti digestivi Viva45171963
Biscuiti din cereale cu coacaze Nairns4289.616.260.9
Biscuiti Dorada Dia4865.821.367.9
Biscuiti fara zahar bogati in fibre Korpovit37515.412.749.7
Biscuiti fara zahar cu chimen Dita RoStar40412.311.367
Biscuiti fara zahar Dita RoStar399.812.311.362.3
Biscuiti fara zahar Gullon37511.312.853.8
Biscuiti Frutta Mulino Bianco Grancereale4577.519.557.4
Biscuiti Galletas Maria4269.612.868.8
Biscuiti glazurati Dr. Krantz42518.52139
Biscuiti graham Baragan350.514.19.352.6
Biscuiti hiperproteici cereale si ciocolata Gerlinea42522.315.347.8