Calorii Biscuiti


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Biscuiti hiperproteici cu lamaie si vanilie Gerlinea44422.71652.2
Biscuiti Ikram Ulker4906.220.869.4
Biscuiti integrali Balocco4358.315.665.3
Biscuiti integrali Cereal Bio Petits Sables45811.721.354.8
Biscuiti Jaffa cherry cake Ulpio37248.370.3
Biscuiti jeleu caise Pim’s3703.97.371
Biscuiti Maria integral Gullon42981273.3
Biscuiti Maxi Alexia Germino480.44.324.756.9
Biscuiti Mini Petit Croco3748871
Biscuiti MiniStars Pepito4976.124.163.8
Biscuiti Nicnac Belsy4088.58.578.3
Biscuiti ovaz Ikea4964.82462
Biscuiti Pepito disko double choco47262163
Biscuiti petit beurre cu aroma de cocos Tecsa331.66.616.838.5
Biscuiti petit beurre din faina integrala Van Botta4188.51269