Calorii.ro

Calorii Biscuiti


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Biscuiti Petit Beurre Romdil304.312.53.652
Biscuiti Petit Beurre RoStar340.99.4955.4
Biscuiti petit biscotti Secchi4398.411.774.9
Biscuiti putin colesterol TuxTu44010.710.875
Biscuiti Rondelini Clasic485819.868.9
Biscuiti Salatini49082561
Biscuiti sandwich cu ciocolata Unica3899.322.833
Biscuiti Scolar Vel Pitar427.76.112.572.7
Biscuiti Sfoglia di Grano non salati en superficie Mulino Bianco4451019.971.8
Biscuiti Ulpio Petit Beurre4568.31376
Biscuiti Zoo European Food43481078
Biscuitit cu ciocolata Choco Cookie Milka4867.22459.5
Ciocolata cu biscuiti Ritter Sport55673553
Ciocolata cu biscuiti si crema de frisca Kandia5205.929.458.8
Iaurt cu biscuiti Nutriday delicios Danone883.32.213.8
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.