Calorii Branza


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Branza Quark Exquisa 0.2%4880.23.5
Branza ricotta17411.3133
Branza ricotta Galbani1657.613.33.6
Branza ricotta Granarolo1568.5123.5
Branza Ricotta Premio Unicarm1819152.6
Branza ricotta Prestigio163.6912.73.6
Branza Roquefort36921.530.62
Branza scamorza ValBonta30621241.5
Branza slaba76.114.10.53.8
Branza slaba de vaca Milli10013110
Branza tartinabila Fricheso Balance1677143
Branza Tilsiter felii Hochland38020330
Branza topita 13% Hochland Fitness18912130
Branza topita cheeseburger felii Hochland28717233
Branza topita cu cascaval Fulga277.612.622.85.5