Calorii.ro

Calorii Branza


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Branza topita cu ciuperci President2419.7253.9
Branza topita cu iaurt Kiri2559.5232
Branza topita cu smantana Albalact1501594.5
Branza topita cu smantana Fulga276.112.422.85.4
Branza topita cu smantana Oke2807.5227.5
Branza topita cu smantana Premio Unicarm2587.5227.5
Branza topita cu sunca feliata Vian24715194
Branza topita cu sunca felii Hochland27916232
Branza topita cu sunca Fulga281.213.823.34.3
Branza topita cu sunca Premio Unicarm1997.5157.5
Branza topita degresata 36518816124
Branza topita emmentaler Delaco25612207
Branza topita feliata Fitness Hochland21114155
Branza topita felii ementaler Hochland34419284
Branza topita felii Fitness Hochland21114155
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.