Calorii.ro

Calorii Branza


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Branza topita felii gouda Hochland34019283
Branza topita Hochland cu smantana felii28716234
Branza topita Hochland triunghiuri2779254
Branza topita Kidiboo Apetito3198312.5
Branza topita light Alphorn Plus21220126
Branza topita light feliata Delaco20016127
Branza topita light felii Vian20417127
Branza topita light La Vache Qui Rit1451476.5
Branza topita light lonchas259.514.5213.1
Branza topita mixta La Dorna290.614252.4
Branza topita mixta light Alphorn Plus17013107
Branza topita Mixtet Lacteea30213.5274
Branza topita smantana Delaco1401186
Branza topita sunca SuperCremo Apetito26111225
Branza topita super cremo cu smantana Apetito210.314.5146.5
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.