Calorii.ro

Calorii Branza


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Branza topita Vian30213.5271.2
Calamar cu branza pane congelat Vici19112915
Crema branza cu ceapa verde Cora2156.419.53.5
Crema branza cu verdeata Hochland2035193
Crema branza de capra Chevridou1609123.7
Crema branza dulce light Carrefour46803.5
Crema branza Kaufland6812.23.90.3
Crema branza light Viva17211.1124.9
Crema branza Philadelphia Kraft2555.9243.2
Crema cu branza proaspata, iaurt fin si cirese Ehrmann13245.516.5
Crema de branza 0,2% Creamy Quark Exquisa4880.23.5
Crema de branza 0,2% Exquisa Fitline Natur61110.23.9
Crema de branza 0,2% Genuss Amarena Quark Exquisa896.40.215.5
Crema de branza 0,2% Latte Machiato Quark Exquisa896.40.215.5
Crema de branza 0,2% piersici si maracuja Exquisa Quark755.80.212.5
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.