Calorii Branza


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Branza Cheddar40324.933.11.3
Branza cottage 4% Premio Unicarm841141
Branza Cottage 4,5% Fricheso96124.52.5
Branza Cottage 5% grasime Tnuva9310.551.5
Branza cottage cu masline verzi Tnuva10111.952.1
Branza Cottage Exquisa97134.31.5
Branza cottage Kingfrais10512.54.53
Branza cottage marar si usturoi Tnuva9310.551.5
Branza Cottage Tnuva1261091.2
Branza cu capsuni Quark Dessert Exquisa1345.2614.9
Branza cu mucegai albastru nobil Hochland Bleu41515391
Branza cu verdeata 365 Mega Image2416232.5
Branza daneza45061962
Branza de burduf36927.427.40.5
Branza de burduf afumata Rodna32725250.1