Calorii.ro

Calorii Branza


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Crema de branza 20% Ehrmann8693.74.1
Crema de branza A La Quiche Lorraine Exquisa2256213
Crema de branza Almette2706263
Crema de branza Almette cu verdeata2666262
Crema de branza Campus Frischkase162713.53
Crema de branza Campus Frischkase175714.53
Crema de branza clasica Hochland2076193
Crema de branza cu ardei Rama Creme Bonjour2625.124.64.1
Crema de branza cu ceapa verde Almette1929163
Crema de branza cu ciocolata Milka Philadelphia Kraft2956.513.535.5
Crema de branza cu iaurt Almette1927165
Crema de branza cu ierburi mediteraneene Exquisa1596.8133.7
Crema de branza cu ierburi si usturoi Philadelphi133.313.33.36.6
Crema de branza cu smantana2682.826.23.1
Crema de branza cu smantana Apetito2487.822.53.5
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.