Calorii.ro

Calorii Branza


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Crema de branza cu usturoi si verdeturi Fromage Frais2837273
Crema de branza cu verdeata Clever19110.5153.5
Crema de branza cu verdeata Philadelphia Kraft1498114
Crema de branza cu visine Quark Exquisa896.40.215.5
Crema de branza dietetica Exquisa Frucht&Quark Maracuia87639.2
Crema de branza dietetica Frucht&Quark visine Exquisa8762.99.2
Crema de branza Exquisa Fiocchi di Latte831331
Crema de branza Exquisa Natur508.30.23.8
Crema de branza hrean Almette2486242
Crema de branza light Carreffour9911.43.55.4
Crema de branza light Exquisa1566.7133
Crema de branza Original Philadelphia Kraft2455.8233.2
Crema de branza Philadelphia Kraft Spania2754.925.55.2
Crema de branza Philadelphia Light1608.3124.1
Crema de branza proaspata 0,2% Ehrmann579.80.24.1
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.