Calorii Branza


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Branza de burduf Albalact28020220
Branza de burduf Carrefour26016188
Branza de burduf oaie si vaca Unilact260161613
Branza de Burgos19910.715.53.6
Branza de capra cu ierburi LaColline30020250
Branza de capra Petit Chebra30219250.2
Branza de oaie28318.221.13
Branza de vaca 0,1% Albalact2020.13
Branza de vaca Apetina Arla26015220.2
Branza de vaca grasa28511.524.91.5
Branza de vaca proaspata dietetica Galacta771611
Branza de vaca semi-grasa14716.273.7
Branza de vaca slaba7814.10.53.8
Branza de vaca Talia Olympus26017210.6
Branza de vaci20117.912.23.5