Calorii Branza


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Branza de vaci degresata 0,2% Alpa7112.50.24.1
Branza Derby28516.723.41.6
Branza dietetica 0,1% Metro Quality69170.12
Branza dietetica de vaca 0,2% Lacteea6712.30.24.1
Branza dietetica Natura17613510
Branza double cream Akadia2408.5213
Branza dulce 0,5 % Burgos Dia6811.50.54
Branza dulce Burgos natural Mama Louise118116.54
Branza Exquisa Quark and Frucht9062.99.7
Branza Fagaras Aro1061363.5
Branza Fagaras Covalact1081360
Branza Fagaras Lacteea1497.7103.7
Branza fagaras Milli14613610
Branza Fagaras Napolact14613610
Branza Fagaras Natura180.72.2182