Calorii Branza


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Branza Fagaras Prodlacta1066130
Branza Fagaras Winny691363.5
Branza felii Emmetaler Alphorn27514233
Branza felii Gouda Benjamin Milram35724290
Branza felii light Alphorn21220126
Branza fermentata Gusturi Roamanesti Mega Image30320.223.50.3
Branza feta26414.221.34.1
Branza feta Akadia23010195
Branza feta LaDorna23716.518.90.7
Branza Feta Olympus27616.5230.7
Branza Gouda Gold40023300
Branza Gouda light 36527230170.8
Branza Gouda Mini Babybel38123.828.60
Branza grasa de vaca Lacteea102114.54.3
Branza grasa de vaca Milli16116.87.56.5