Calorii.ro

Calorii Cascaval


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Cascaval de vaca Ialomita Five Continents320182213
Cascaval de vaca light Carrefour268201613
Cascaval de vaca Olympus34123270.5
Cascaval de vaca Rucar Five Continents329182313
Cascaval Dobrogea42328.632.41
Cascaval Dobrogea Five Continents360202513
Cascaval Edamer Lattaio31625240
Cascaval Emmental 36536922.728.21
Cascaval emmentaler Delaco3692828.50
Cascaval Emmentaler ras Milbona38830.529.50.1
Cascaval Emmetaler Goldsteig3833028.51.5
Cascaval feliat emmentaler Hochland34419284
Cascaval feliat Gouda Hochland35623290
Cascaval feliat Maasdamer Hochland34419284
Cascaval felii Burlander Milram34726270
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.