Calorii.ro

Calorii Cascaval


  • << Anterioarele
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Crema de cascaval Premio Unicarm3147304
Crema de unt cu cascaval marmorat Profi3843.2395
Felii cascaval Kaufland1773350
Foietaj branza si cascaval Fornetti3579.517.238.5
Foietaj cu cascaval Fornetti3579.517.238.5
Foietaj melc cu cascaval Fornetti XXL388.19.322.437.4
Pernita cu cascaval Fornetti XXL356.37.419.438.1
Piept curcan umplut cu cascaval congelat Saga259102213
Pogacele cu cascaval Fornetti2848.211.335.6
Sandwich cu branza feta si cascaval Green Up Papa Verde Branzarella212.18.920.17.5
Sandwich muschi tiganesc si cascaval afumat Snack Attack19612.97.817.1
Tortillas cu pui, rosii si cascaval Maheso1579.76.814.2
  • << Anterioarele








© www.calorii.ro 2016.