Calorii.ro

Calorii Cereale


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Biscuiti Frutta Mulino Bianco Grancereale4577.519.557.4
Biscuiti hiperproteici cereale si ciocolata Gerlinea42522.315.347.8
Cereale 90% fructe uscate Exotic Sanovita312.85.91767.7
Cereale All Bran Kellogg’s323121.581
Cereale Bixies Sanitarium35612.41.467
Cereale Cheerios Nestle37573.778.5
Cereale cocoa balls Viva3736576
Cereale cookie crisp Nestle3776.43.435.3
Cereale Cookie Crisp Nestle3756.33.180.4
Cereale cu ciocolata Brumi3847.22.882.5
Cereale cu fructe muesli Dia3228.6660.9
Cereale cu germeni de grau pentru dieta Titan3808.714.952.7
Cereale cu lapte, mar si morcov Milupa43812.712.768.2
Cereale cu musli si fructe Integral-R Rommac3609765
Cereale cu musli Solaris Plant282.99.39.949.7
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.