Calorii.ro

Calorii Cereale


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Cereale cu scortisoara Brumi4116.78.477.1
Cereale cu scortisoara Viva Star45951575
Cereale de grau cu musli Trauben-Nuss392111260
Cereale de grau integrale Weetabix33811.5264.4
Cereale de porumb Corn Flakes Nestle3767.31.583.4
Cereale de porumb Winny38781.585.5
Cereale din tarate de grau cu 7 vitamine si fier Absolut Bran23616.32.237.7
Cereale fruits&fibres Auchan381108.566
Cereale Fruity Muesli Tilo’s32110.92.663.6
Cereale Gold Flakes Nestle3967.14.481.9
Cereale granola Tilo’s395101070
Cereale integrale Cora3967.13.683.8
Cereale integrale de grau Nestle36381.379.8
Cereale integrale Diet Dobrogea3468.71.971.3
Cereale Kellogg’s All Brann Original25011.12.875
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.