Calorii Cereale


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Cereale Kellogg’s All Brann Plus280143.548
Cereale Kellogg’s Special K374151.575
Cereale miere si caramel Cora3468.61.774
Cereale musli cu fructe Rommac3308.2469
Cereale musli cu fructe Sanovita4029.88.371.4
Cereale musli integrale 30% fructe Carrefour3609765
Cereale Musli Nuts Sanovita3628.711.569
Cereale Musli traditional Nestle35811.36.563.7
Cereale musli tropical Nestle3659.36.966.3
Cereale Nestle Chocapic3828.42.876.2
Cereale Nestle Cini Minis4124.99.975.9
Cereale Nestle Fitness Chocolat3877.65.576.7
Cereale Nestle Fitness cu fructe35362.177.4
Cereale Nestle Nesquik3797.33.879.1
Cereale orez si grau integral Delhaize370111.578