Calorii Ciocolata


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Ciocolata amaruie cu crema lamaie Poiana4602.920.565
Ciocolata amaruie cu portocale Anidor560.1939.639.7
Ciocolata amaruie Novatini490.23.132.945.4
Ciocolata amaruie Poiana49042757
Ciocolata Anidor 70%590.58.944.137
Ciocolata calda35361259
Ciocolata calda alba la plic Don Cafe42581074
Ciocolata calda cu gust de cirese Dr. Oetker365.45.63.577.7
Ciocolata calda Don Cafe3805.95.980.5
Ciocolata calda Hot Choco Doncafe3805.95.980.5
Ciocolata Creamy Cappuccino Heidi534.96.932.952.9
Ciocolata cu alune de padure Nussknacker59916.18.844.2
Ciocolata cu alune de padure Schogetten5536.63553
Ciocolata cu alune intregi Ritter Sport55783846
Ciocolata cu alune Kandia5505.234.457.9