Calorii.ro

Calorii Ciocolata


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Ciocolata cu alune si caramel Ritter Sport58164049
Ciocolata cu alune si stafide Poiana5206.230.255
Ciocolata cu arahide Africana5358.13252
Ciocolata cu arahide Delicii Poiana50092853
Ciocolata cu arahide Poiana5429.234.248.9
Ciocolata cu banane Original Casali37821168
Ciocolata cu biscuiti Ritter Sport55673553
Ciocolata cu biscuiti si crema de frisca Kandia5205.929.458.8
Ciocolata cu cappuccino Primola5344.53354
Ciocolata cu capsuni Vis4852.622.167.2
Ciocolata cu crema caramel si crema de lapte Schogetten5195.52959
Ciocolata cu crema de ananas Bohme4311.81570
Ciocolata cu crema de banane Casali38021169
Ciocolata cu crema de cafea Kandia5605.834.556.6
Ciocolata cu crema de cappuccino Ritter Sport57463950
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.