Calorii.ro

Calorii Ciocolata


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Ciocolata cu crema de capsuni Casali38021268
Ciocolata cu crema de capsuni si frisca Novatini4632.723.461.4
Ciocolata cu crema de ciocolata Ritter Sport54453648
Ciocolata cu crema de iaurt Ritter Sport56983848
Ciocolata cu crema de iaurt si mango Schogetten5496.73454
Ciocolata cu frisca Alpen Sahne Choceur555834.852.2
Ciocolata cu fulgi de migdale Florentine Grand’Or Heidi513.28.929.552.2
Ciocolata cu fulgi de porumb Ritter Sport52562959
Ciocolata cu lapte Arista502.92.329.459.5
Ciocolata cu lapte Frigor Switzerland56163751
Ciocolata cu lapte Kandia5354.431.162.1
Ciocolata cu lapte Milka5457.733.552.6
Ciocolata cu lapte Milky Way4543.81771.6
Ciocolata cu lapte Poiana5335.730.857.7
Ciocolata cu lapte Primola537.711.830.352.4
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.