Calorii.ro

Calorii Ciocolata


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Ciocolata cu rom Arista39651966
Ciocolata cu rom Poiana4904.124.561
Ciocolata cu spuma de ciocolata Ritter Sport5356.635.946.4
Ciocolata cu stafide Poiana5055.327.259
Ciocolata cu stafide si alune Ritter Sport50162954
Ciocolata Dark Coffee Heidi547.16.137.946.8
Ciocolata dark fara zahar Valor4466.132.850.8
Ciocolata dark portocale Heidi518.87.134.644.8
Ciocolata de post cu crema de cafea Romana50742265
Ciocolata de post cu crema de rom Romana47442265
Ciocolata dietetica hipoglucidica neagra Gerble Glucoregul3996.330.336.1
Ciocolata dietetica Milka Diet cu Lapte din Alpi5546.74331
Ciocolata dietetica Ron-Trufa51783248
Ciocolata Dinner Mints Bohme4534.51770
Ciocolata Edel Kaffee Sahne Bellarom5487.23650
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.