Calorii Ciocolata


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Ciocolata Milka caramel5404.83356
Ciocolata Milka Diet5006.73143
Ciocolata Milka Happy Cow5306.329.559
Ciocolata Milka iaurt si capsuni5606.835.552.5
Ciocolata Milka Luflee Milk5306.629.758.4
Ciocolata Milka Luflee Noisette5467.733.852.4
Ciocolata Milka Luflee White5354.529.563
Ciocolata Milka Milkinis5757.938.548.5
Ciocolata Milka M-Joy Alune5558.43649
Ciocolata Milka M-Joy Lapte5306.629.558.6
Ciocolata Milka M-Joy Migdale5409.133.350.8
Ciocolata Milka M-Joy Orez crocant5056.725.562.5
Ciocolata Milka Noisette cu alune5457.733.552.6
Ciocolata Milka Sahne Creme6055.444.545.5
Ciocolata Milka Shoko & Keks5555.734.554.5