Calorii.ro

Calorii Ciocolata


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Ciocolata neagra cu migdale Baron533743.448.9
Ciocolata neagra cu migdale fara zahar Torras48590.545
Ciocolata neagra cu portocale Katy Exquisite Kaufland5498.33550
Ciocolata neagra Dark Chili Heidi580.26.438.651.8
Ciocolata neagra Delhaize5085.531.351.1
Ciocolata neagra Delhaize Swiss5197.339.531.7
Ciocolata neagra extra dark Ritter Sport56074730
Ciocolata neagra Ritter Sport52553351
Ciocolata Primola alba delicata551.613.431.850.7
Ciocolata Primola alune si stafide52211.627.851.2
Ciocolata Primola amaruie 57% cacao4940.636.741.6
Ciocolata Primola amaruie lichior cirese4757.324.155.5
Ciocolata Primola cappuccino cremos55211.933.548.8
Ciocolata Primola frappe501.210.526.852.5
Ciocolata Primola frisca fina5601633.646.6
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.