Calorii Ciocolata


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Ciocolata Primola lemon lime46111.920.257.6
Ciocolata ROM Autentic470424.159.1
Ciocolata Schogetten sampanie si trufe4945.42855
Ciocolata semi-amaruie Schogetten5105.73152
Ciocolata Sly Diet4729.232.450.5
Ciocolata Snickers5099.227.955.3
Ciocolata tartinabila cu alune Auchan5435.932.257.4
Ciocolata tiramisu bouquette Heidi5346.831.955.1
Ciocolata tiramisu Creamy Heidi576.55.237.255.2
Ciocolata Toblerone5255.42960
Ciocolata Twix4924.824.164
Cozonac cu ciocolata Boromir502114220
Cozonac cu fulgi de ciocolata Boromir378.54.814.956.3
Crema ciocolata ecologica Natura Land5643.534.859.4
Crema de branza cu ciocolata Milka Philadelphia Kraft2956.513.535.5