Calorii.ro

Calorii Ciocolata


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Crema de ciocolata Finetti55033555
Crema de ciocolata Nutella5415.429.762.2
Crema de ciocolata Nutella Ferrero5306.83156
Croissant cu ciocolata 3654436.325.746.3
Croissant cu ciocolata 7 Days4436.727.542
Croissant cu crema de ciocolata Delly Plus4436.82653.6
Desert crema de ciocolata Fit Vital diet Ehrmann623.50.910
Desert cu orez si ciocolata Riso Muller1113.32.518.8
Desert de ciocolata Sly Diet409.314.28.768.7
Desert orez cu lapte si ciocolata Muller1113.32.518.8
Ecler cu ciocolata3006950
Figurine de ciocolata Merry Christmas Heidi5387.631.655.9
Foietaj cocos si crema de ciocolata Fornetti2667.99.136.3
Foietaj cu ciocolata Fornetti2487.96.338.2
Foietaj pernita cu gust de ciocolata Fornetti XXL377.47.418.145.3
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.