Calorii.ro

Calorii Ciocolata


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Inghetata vanilie cu glazura ciocolata si alune Almond Magnum Algida30052130
Inghetata vanilie cu glazura de ciocolata si arahide Amicii de Lux318.13.42324.4
Inghetata vanilie cu toping ciocolata Verity Betty Ice1232.4321.5
Inghetata vanilie si ciocolata Viennetta Algida2603.51624
Lapte cu aroma de ciocolata Muller763.51.612
Lapte cu cacao si gust de ciocolata66.33.21.510
Lapte de soia cu ciocolata Soya Choco Provamel833.82.411.2
Lapte si cacao cu gust de ciocolata Fulga442.916
Madeleines cu ciocolata Primo4576.724.652.3
Merisoare in ciocolata neagra Le soeurs en vrac4333.32070
Milk shake cu ciocolata Gerlinea676431884
Milkshake cu ciocolata1273.43.720.8
Milkshake cu gust de ciocolata Dr.Oetker106.63.23.615.2
Mini ciocolata dark 52% cacao Lindt5454.83649
Mos din ciocolata umplut cu bonibon Friedel4985.725.960.4
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.