Calorii.ro

Calorii Ciocolata


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Baton de ciocolata cu vanilie Kit Kat5325.432.754
Baton de ciocolata Kit Kat4373.41767.5
Baton de ciocolata Lion Nestle4854.922.964.9
Baton de ciocolata Mars4543.517.470.7
Baton de ciocolata Snickers Cruncher5169.728.454.6
Baton de cocos in ciocolata Carrefour5325.75034
Baton de musli cu ciocolata Musli-Riegel Fit & Activ Plus4448.41862
Baton musli lime si ciocolata Galaxy4176.917.658.6
Bautura din soia cu aroma de ciocolata Joya61.13.31.97.7
Biscuiti cu ciocolata Pepito Choco4757.82066
Biscuiti cu ciocolata si fulgi de ovaz Alexia527.56.923.368.9
Biscuiti cu crema de lapte si ciocolata Biscolata Starz Solen489.27.222.460.6
Biscuiti hiperproteici cereale si ciocolata Gerlinea42522.315.347.8
Biscuiti sandwich cu ciocolata Unica3899.322.833
Biscuitit cu ciocolata Choco Cookie Milka4867.22459.5
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.