Calorii.ro

Calorii Ciocolata


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Prajitura cu branza si ciocolata Exquisa Snack Schoko3008.11240
Prajitura cu crema de ciocolata Barni3905.915.558.5
Praline din ciocolata cu lapte si alune de padure intregi caramelizate Heidi5626.238.347.6
Protein shake ciocolata cu L-Carnitina Sponser370713.514
Pufuleti cu glazura de ciocolata Gusto5473.932.260.5
Rondele de orez expandat cu glazura de ciocolata Stilla Fitness4556.815.372.1
Rondele din grau expandat cu glazura de ciocolata SanoVita431913.168.5
Sandwich cu inghetata de vanilie si ciocolata Romy Antarctica172.54723.6
Sirop de ciocolata Nesquik2630065.8
Snack crema capsuni si glazura ciocolata Viva52762763
Sufleu ciocolata KFC538.86.829.861
Supliment proteic ciocolata Elite Dymatize3617466
Suplimente ciocolata Forever Lite Ultra36068416
Tarta cu ciocolata KFC471.35.523.659.3
Tort de ciocolata2352.610.534.9
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.