Calorii.ro

Calorii Conserva


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Conserva salata de ton mexicana Delhaize64410810
Conserva salata de ton Nicoise Delhaize1346.78.87
Conserva sardina in ulei vegetal Mares1812140
Conserva sardine chili Vitae D’Oro1151370
Conserva sardine in sos tomat Vitae d’Oro1151370.1
Conserva sardine in ulei de masline Nostromo23225.514.40
Conserva sardine in ulei propriu16017.39.30
Conserva sardine picante in ulei Delhaize22124.113.21.6
Conserva Sardine, in ulei29222.521.40.3
Conserva somon roz John West1552370
Conserva spanac Cora172.80.30.8
Conserva spanac Daucy24.630.61.8
Conserva sparanghel verde Cody15202
Conserva sprot afumat in ulei Graal28116.323.42.6
Conserva sprot afumat in ulei Neptun4117.842.20
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.