Calorii.ro

Calorii Conserva


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Conserva ton in suc propriu Calvo101240.60
Conserva ton in suc propriu Palmera9522.50.60
Conserva ton in ulei de masline Calvo20424120
Conserva ton in ulei de masline Rio Mare40317.5370
Conserva ton in ulei Tip25421180
Conserva ton in ulei vegetal Calvo20424120
Conserva ton intreg in apa Mar Bravo10023.30.80
Conserva ton maruntit in suc propriu Vitae D’Oro11125.510.1
Conserva ton maruntit Iska1162610
Conserva ton Vitae D’Oro959.63.56.2
Fasole chilli la conserva fara grasime Al Wadi814.90.415.4
Fasole rosie conserva Bonduelle996.70.317.4
Fasole verde (conserva)201.20.14.5
Fasole verde conserva Victory2010.14
Jambon porc la conserva Zwan1191751.5
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.