Calorii Conserva


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Lapte integral conservat 3,5% UHT Alpa643.33.54.8
Lapte semidegresat conservat 1,5% UHT Alpa463.41.54.8
Mazare conserva Bonduelle6650.310.7
Mazare verde (conserva)694.20.212.6
Muguri bambus la conserva191.70.43.2
Rosii cubulete conserva Cirio231.30.24
Ton, conserva in suc propriu1162610
Ton, conserva in ulei1982980
Conserva ton in ulei Merve25416.320.590.79