Calorii.ro

Calorii Conserva


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Conserva ciuperci taiate Iska143.40.50.1
Conserva ciuperci taiate Jardinelle142.50.20.3
Conserva cocktail din 5 fructe Vitae D’Oro680.6015.9
Conserva costita afumata cu mancare de fasole boabe Scandia Traditii1328.66.210.5
Conserva creveti in saramura John West972111
Conserva cu salata de vita cu maioneza si legume Olympia784.42.49.5
Conserva de amestec mexican conserva D’Aucy49.43.416.7
Conserva de ananas bucati in sirop Victory900022
Conserva de carne de porc Bucegi19914.913.44.8
Conserva de ciorba de burta Scandia Traditii11697.53.2
Conserva de fasole14390.722.6
Conserva de fasole rosie Carrefour878.10.612.3
Conserva de fasole rosie D’Aucy106.28.40.616.8
Conserva de hering file in sos de rosii Neptun1485.410.87.4
Conserva de hering in ulei Omi335.413.231.40
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.