Calorii.ro

Calorii Conserva


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Conserva de macrou file in ulei de floarea soarelui 36520127100
Conserva de macrou file John West23113.918.32.6
Conserva de macrou file natur Saupiquet15911.812.40
Conserva de macrou in ulei de Baltica27713250
Conserva de macrou in ulei Victory1432160
Conserva de muguri de soia Cora251.90.33.6
Conserva de porc in suc propriu Scandia2291717.90
Conserva de rosii decojite in conserva Ciro191.20.13.2
Conserva de sardine cu ardei iuti Brunswick206.521.7130
Conserva de sardine in sos de rosii Victory107.114.333.6
Conserva de sardine in sos de tomate Dia23917.7181.2
Conserva de sardine in sos tomat The Choice 111 Brand802019
Conserva de sardine in suc propriu Delhaize19123110
Conserva de sardine in ulei de Baltica25218200
Conserva de sardine in ulei de floarea soarelui cu lamaie John West21823140
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.