Calorii.ro

Calorii Conserva


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Conserva de ton in ulei de masline Palmera22522.5150
Conserva de ton in ulei vegetal Victory20027100
Conserva de ton John West cu rosii si verdeata997.36.13.7
Conserva de ton maruntit in ulei vegetal Tasty12425200
Conserva defasole alba boabe Carrefour858.20.611.7
Conserva fasole batuta Vascar2127.810.619.9
Conserva fasole Bretona Bonduelle1255319
Conserva fasole indiana Bonduelle724.81.110.8
Conserva fasole rosie boabe Bonduelle928.20.713.2
Conserva fasole rosie Home Garden16712.40.926.6
Conserva fasole verde pastai taiate Bonduelle442.60.47.6
Conserva file crap in sos de tomat1411392
Conserva file de hering in sos tomat Admiral1485.410.77.4
Conserva file de ton in suc propriu Saupiquet10925.40.90
Conserva file hering cu sos de mango si piper Real19612144
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.