Calorii.ro

Calorii Conserva


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Conserva file hering cu sos de mustar Real18813.313.24
Conserva file hering cu sos mustar Vita Star281825.55
Conserva file hering in ulei Merve31414.628.30.1
Conserva file macrou in sos tomat Merve18911.4136.5
Conserva hering file in sos tomat Graal14210.38.80
Conserva hering file in ulei Losos31614.728.50.2
Conserva hering in ulei condimentat Omi Koral392.112.338.10
Conserva hering in ulei King Oscar27614.224.30
Conserva hering in ulei Losos31619.3261.1
Conserva hering in ulei Neptun28713.725.80
Conserva Hering, in sos de rosii21718.914.60.8
Conserva Hering, in ulei38215.933.80.7
Conserva macrou file in sos tomat King Oscar10413.43.83.6
Conserva macrou in ulei natural Cody1562300
Conserva mazare bio Delhaize29224.61.245.6
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.