Calorii Conserva


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Conserva mazare cu morcovi Bonduelle563.10.310.2
Conserva mazare Delicios Natura Bravo403.106.5
Conserva mazare Horti Cons544.107.5
Conserva mazare Just402.109
Conserva mazare verde Alipende423.40.46.2
Conserva mazare verde D’Aucy53.43.3010.1
Conserva mazare Winmark493.60.28.1
Conserva Mexico Bonduelle723.60.713.2
Conserva naut Cora1338.92.518.7
Conserva naut Russo6651.513
Conserva porumb dulce auriu D’Aucy912.92.412.2
Conserva porumb dulce boabe D’Aucy953.41.716.5
Conserva porumb Green Country Kaufland892.92.511.2
Conserva rosii cubulete Victory191.90.12.7
Conserva rosii pasate Cora18.9103.6