Calorii Ficat


Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Pate de ficat32415.927.70.3
Pate de ficat cu ierburi fine La Belle Bretagne266.613.323.33.3
Pate ficat de cod Officer5257.955.31.5
Pate ficat de pui Scandia18810.614.44
Pate ficat de rata Scandia Sibiu22810.518.94
Pernita cu ficatei Fornetti XXL357.29.320.633.7