Calorii.ro

Calorii Fructe


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Coctail fructe de mare Vassiliou Trofinko Plus12220.52.414
Compot din fructe de vara Yeo Valley710.70.116.9
Conserva cocktail din 5 fructe Vitae D’Oro680.6015.9
Crema de iaurt cu fructe Muller11133.616
Desert cu branza de vaci 0,2% si fructe Fitline Exquisa926.50.216
Dulceata de fructe asortate2521060
Dulceata dietetica patru fructe St. Dalfour2290.70.256
Dulceata fructe padure diat Schwartau1780.30.141
Foietaj cu fructe de padure Fornetti3928.118.346.2
Fructe asortate500.7010
Fructe de padure congelate34009.1
Fructe de padure congelate Golden Fruit331.10.56.1
Fructe padure congelate Greens36.71.20.47.1
Fructe si nuci Nut Snack Farmer’s Snack49014.934.230.6
Fulgi de porumb cu fructe exotice Sanovita313.15.91767.7
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.