Calorii.ro

Calorii Fructe


  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>
Denumire aliment Calorie Proteine Lipide Carbohidrati
Mix fructe confiate Schwartau2921072
Mix fructe congelate Hortex3210.36.4
Musli 40% fructe Stilla3718.2474.6
Musli cu 10 fructe diferite SanoVita3329.6468.2
Musli cu 40% fructe cu 10 vitamine SchneeKoppe Kaufland3198.24.361.3
Musli cu 40% fructe Distins3177.84.661.1
Musli cu 40% fructe Vitalis33084.463
Musli cu 50% fructe Alnatura3298.54.164.6
Musli cu fructe 3653359.74.863.5
Musli cu fructe Distins3329.6468.2
Musli cu fructe Winny3309.53.868.5
Musli fructe Granola3468.95.665
Musli instant cu fructe Sanovita3247.96.872.4
Nectar de fructe Danfruit Multifruct400.309.6
Nectar multivitamine mix de fructe rosii Becker’s Bester300.20.16.7
  • << Anterioarele
  • Urmatoarele >>








© www.calorii.ro 2016.